KONST / Litografier / Färglitografi 13967644
nr 1396 7644
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Landskap med hus. Signerad, numrerad 12/175. Motivet: 53x39 cm, yttermått inklusive ram: 67,5x54,5 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:39:49
10/5 12:58:22